Ogłoszenie - poszukiwany lektor francuskiego!

Mam nadzieję, że moi czytelnicy czekający na wpis o francuskim, nie poczują się zawiedzeni, ale wiem, że na tego bloga zagląda mnóstwo osób - i być może znajdę tego, kogo szukam :) Dlatego pozwolę sobie zrobić małą tablicę ogłoszeniową - a nuż się uda!

OGŁOSZENIE - POSZUKIWANY LEKTOR/LEKTORKA FRANCUSKIEGO


Szukam osoby, która mogłaby udzielić lekcji z francuskiego na konkretny temat w Warszawie kilku osobom (jednocześnie). Mogą być także osoby spoza Warszawy, o ile dojazd nie będzie problemem i o ile jako tako znają Warszawę (lub mają GPS). Możliwa dłuższa współpraca.

Termin, dokładny zakres i warunki do uzgodnienia.


Proszę NIE pisać na priv, a na adres: (hola)@(olganina.com) - proszę wykasować wszystkie 4 nawiasy z adresu email oraz nie zrażajcie się, jeśli nie odpowiem dzisiaj czy jutro.

Szczegóły są w dopracowaniu, prześlę kompletne informacje, jak tylko będę miała wszystkie dane (sprawa na pewno nie jest na następny tydzień czy dwa, więc jeśli wyjeżdżasz właśnie na wakacje czy coś, nie bój żaby, pisz, na pewno się dogadamy co do terminu!)

PS. Nie chcę CV ani nic takiego, chciałabym info kim jesteś, czy pracujesz w jakiejś szkole językowej (dyskrecja 100%), czy masz działalność gospodarczą (to nie jest warunek konieczny) - 3 zdania.


Odpowiem wszystkim! Z góry dziękuję!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Francuski - nauka do B1, B2 .... , Blogger