KIM JEST AUTORKA BLOGA?

Witam serdecznie!


Na początku dziękuję za odwiedzanie mojego bloga. Nazywam się Olga i jestem z Warszawy, chociaż od początku 2013 roku mieszkam w Hiszpanii (najpierw w Saragossie, a obecnie w Madrycie).

Zaczęłam uczyć się francuskiego w listopadzie 2013, a niecały rok później, kiedy widziałam już jakieś efekty nauki, ale nie czułam się wcale pewnie mówiąc po francusku, wręcz przeciwnie, postanowiłam założyć bloga dokumentującego proces mojej nauki. Szybko okazało się, że pisanie bloga sprawia mi wiele radości, więcej niż przypuszczałam, a oprócz motywowania mnie samej, otrzymałam także sygnały, że blog motywuje inne osoby do nauki języków. 

Na blogu znajdziecie przede wszystkim informacje dotyczące sposobów nauki języków obcych (nie tylko francuskiego), motywacji, ciekawych źródeł internetowych, zakres gramatyki na poszczególne egzaminy DELF, a także sporo moich prywatnych perypetii dotyczących nauki francuskiego i przygotowywania się do kolejnych egzaminów. W lutym 2015 roku zdałam DELF B1, w czerwcu tegoż roku zdałam DELF B2.

Oprócz francuskiego znam także hiszpański (biegle) i angielski. O moich skromnych podstawach włoskiego czy niemieckiego chyba nie warto wspominać ;) W przyszłości chciałabym zacząć się uczyć rosyjskiego lub szwedzkiego, ale najpierw chciałabym dojść do biegłości we francuskim! 

Chętnie poznaję moich Czytelników, dlatego jeśli jeszcze się nie znamy, zapraszam do przedstawienia się poprzez pozostawienie komentarza lub wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na dole bloga po lewej stronie. Jeśli masz pytania dotyczące mnie, uwagi o funkcjonowaniu bloga czy jakiekolwiek inne, również zapraszam do napisania do mnie.

uczesiefrancuskiego123  @  gmail.com (proszę o usunięcie spacji, może to mi zaoszczędzi spamu)

Zapraszam również na mojego drugiego bloga: http://olganina.com/ - piszę na nim o życiu w Hiszpanii, pracy i biznesie w Hiszpanii, prowadzę mini lekcje hiszpańskiego.

Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Nareszcie;) pozdrowienia z Paris ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie dowiedzieć się paru rzeczy o Tobie i zobaczyć kim jest autorka bloga. Co do rosyjskiego, to ja skończyłam filologię rosyjską.

  OdpowiedzUsuń
 3. ale jesteś ładna :) fajnie, że się ujawniłaś - ja pewnie zrobię to za kilkadziesiąt lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W końcu wiem, jak masz na imię :) i bardzo mi sie ono podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam Widzę, że blog dotyczy francuskiego. A czy angielskiego również? pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Bonjour! Właśnie zaczynam naukę z Twoimi materiałami, które dopiero co otrzymałem, trzymaj kciuki!! ;) Jak będę już coś umieć oczywiście dam znać i dzięki za to! :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Francuski - nauka do B1, B2 .... , Blogger