HALO HALO JESTEM TU

Nie było mnie na blogu dwa tygodnie, dlatego szybko nadrabiam zaległości, usprawiedliwiam się i przedstawiam moje nowe pomysły.

DWA ZAJĘTE TYGODNIE
W zeszłym tygodniu pojechaliśmy na mały wyjazd z okazji długiego weekendu w Hiszpanii, więc nie było mnie przez pół tygodnia, a w tym tygodniu (jeszcze liczę, że się nie skończył, w końcu jest niedziela :) ) dostałam zlecenie na tłumaczenia ustne w Madrycie, więc musiałam wyjechać do stolicy na trzy dni (zlecenie bardzo fajne i bardzo dobrze mi się pracowało). 
Niestety przez to wszystko prowadzenie bloga spadło trochę na dalszy plan. Nauka francuskiego też, przez te dwa tygodnie nie miałam żadnej lekcji z moją lektorką. Obiecuję poprawę (sobie przede wszystkim).

BLOG O HISZPANII
Od jakiegoś czasu kiełkuje w mojej głowie pomysł na założenie bloga o moim życiu w Hiszpanii, o języku hiszpańskim, czyli tym, o czym mam największe pojęcie językowe, o moich podróżach po Hiszpanii, których mamy całkiem sporo, o jedzeniu hiszpańskim, zwyczajach... I póki co to jest zarodek pomysłu, mam swoje za i przeciw. Nie wiem czy będę miała czas na prowadzenie kolejnego bloga, ale z drugiej strony czuję, że miałabym do powiedzenia naprawdę sporo interesujących rzeczy o Hiszpanii i tym wszystkim, co wymieniłam powyżej. Jeszcze się zastanowię. Opinie mile widziane. Aha, oczywiście nie chciałabym zrezygnować z mojego obecnego bloga o nauce języka francuskiego!!NOWE WPISY
Mam wiele pomysłów na nowe wpisy na bloga! I nie mogę się doczekać, kiedy będę miała więcej czasu. A teraz idę zajrzeć na obserwowane przeze mnie blogi, co tam nowego się pojawiło, kiedy mnie tutaj nie było (naprawdę, przez dwa tygodnie się nie zalogowałam do bloggera :( ).

11 komentarzy:

 1. A kiedy wyniki? Z niecierpliwoscia czekam na blog o Hiszpanii:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JUŻ :)))) Zdałam!!! Właśnie napisałam nowego posta :))))))))
   Dziękuję, zaczynam się coraz poważniej zastanawiać nad kolejnym blogiem:)

   Usuń
 2. Myślę, że blog o Hiszpanii to fajny pomysł. Warto spróbować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!! Nawet się nie spodziewałam takich pozytywnych opinii :)

   Usuń
 3. Blog o Hiszpanii zapowiada się całkiem ciekawie, chętnie poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mhm... coraz więcej słów zachęty... Bardzo poważnie się zastanowię!:)

   Usuń
 4. Świetny pomysł z blogiem o Hiszpanii :) Czekam zatem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) ufh, mam nadzieję na trochę wolnego czasu, bo teraz jestem naprawdę.. zaganiana :)

   Usuń
  2. Dziękuję :) ufh, mam nadzieję na trochę wolnego czasu, bo teraz jestem naprawdę.. zaganiana :)

   Usuń

Copyright © 2016 Francuski - nauka do B1, B2 .... , Blogger