WYNIK EGZAMINU DELF B1 / www.woorank.com

Dzisiaj z bardzo dobrą wiadomością!
ZDAŁAM DELF B1!!!

Wyniki miały być na stronie Instytutu Francuskiego od jutra, jednak ja niecierpliwie sprawdzałam już od kilku dni, ponieważ kiedy mój chłopak pisał ten egzamin, wyniki też zostały ogłoszone przed podanym terminem.

JUHUUUU, bardzo się cieszę!

wynik egzaminu delf b1


Nie wiem jeszcze ile zdobyłam punktów, certyfikaty będą do odbioru "kiedy na stronie internetowej pojawi się odpowiednie powiadomienie", więc trudno określić :) ale można napisać maila z prośbą o dokładne wyniki punktowe. Jestem bardzo ciekawa i już wysłałam taką prośbę, czas oczekiwania to około tygodnia.

Z tej okazji mój chłopak zaprosił mnie dzisiaj na kolację :) Ale ustaliliśmy, że przełożymy kolację na jakiś inny dzień, bo 1. wróciliśmy z pracy około godziny 21 (w Hiszpanii się je kolację właśnie tak od 21.30, więc niby byliśmy na czas, ale obydwoje bardzo zmęczeni), 2. mamy w domu duuużo jedzenia, więc zrobił mi kolację w domu :)

No to teraz mam duży przypływ motywacji!!!

PS. Czy znacie może stronę www.woorank.com? Jest to strona (po angielsku), która przeprowadza "audyt" dowolnej strony internetowej (ja sprawdziłam mojego bloga) i podaje wyniki pod względem treści, pozycjonowania, analizy SEO, podaje także ocenę strony w skali od 1 do 100. Ja mam wynik 65, więc zważywszy, że jeszcze nie zaczęłam żadnych większych działań w kierunku pozycjonowania mojego bloga, uważam to za bardzo dobrą punktację, ale znalazłam punkty, które można poprawić, na pewno się tym zajmę. Ocena strony jest generowana za darmo, bez rejestrowania się ani nic takiego. Niestety bezpłatna wersja jest tylko tygodniowa, ale moim zdaniem warto skorzystać i sprawdzić jak tam się ma nasza stronka pod względem różnych parametrów, ja już sobie zapisałam punkty do poprawienia i postaram się je lepiej wykonywać. Uważam, że to jest przydatne narzędzie do sprawdzenia mocnych i słabszych punktów naszej strony.  Pozdrawiam!

11 komentarzy:

 1. Gratuluje B1 i dobrej oceny bloga!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Teraz to naprawdę czuję, że mogę wszystko :) (w granicach rozsądku :))

   Usuń
 2. Moje gratulacje :) Niech ten przypływ dobrej energii zostanie z Tobą jak najdłużej! I szykuj atak na B2 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluje;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo, gratulacje!!! Jesteś moją motywacją, też muszę zacząć przygotowywać się do tego egzaminu, najlepiej przed maturą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa, polecam się jako motywację na przyszłość ;) I polecam także przygotowanie planu nauki - ja tak funkcjonuję i jakoś daję radę! :)

   Usuń
 5. Super! Bardzo Ci gratuluję zdanego egzaminu :) Przy okazji dziękuję za link do woorank. Sprawdzę sobie mojego bloga :P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Francuski - nauka do B1, B2 .... , Blogger