FILMY FRANCUSKIE - MOJA KINOTEKA

Na tej podstronie zamieszczam linki do moich postów z opisami francuskich filmów, które uważam za godne polecenia z różnych powodów - ponieważ są dobre, śmieszne, poważne, smutne, poruszające, lekkie i przyjemne (zależy od filmu, rzecz jasna). Podaję również linki, pod którymi można filmy obejrzeć, jeśli ja sama obejrzałam filmy w internecie.


Gatunek KOMEDIA

UWAGI:
Moje recenzje są jak najbardziej subiektywne i są wskazówką dla widza, jak odebrałam film. 

Chętnie podyskutuję na temat podanych filmów, a jeśli macie jakieś filmowe rekomendacje, proszę o ich przedstawienie w komentarzach. Mogą to być także linki do Waszych blogów - do recenzji filmów obejrzanych przez Was, chętnie zobaczę inny punkt widzenia i chętnie poznam nowe filmy.

5 komentarzy:

 1. uwielbiam francuskie komedie, a JESZCZE DALEJ NIŻ PÓŁNOC jest mega przezabawna, bo Francuzi śmieją się tam sami z siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. La tete de maman. Piękny film. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, czy możesz podać linki do tych filmów aby je obejrzeć za free online? Odnajduje tylko pierwszy,a resztę tylko w wormie zwiastunów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w formie

   Usuń
  2. Cześć! Jeśli obejrzałam jakiś film w internecie, to podałam do niego link, ale niektóre filmy obejrzałam np. na DVD, wtedy nie podaję linka, przykro mi.

   Usuń

Copyright © 2016 Francuski - nauka do B1, B2 .... , Blogger